5 Ocak 2017 Perşembe

Çoook Oyuncak Az Para - Toyzz Shop
Merhabalar,

Bazen fark etmeden istemsiz, minik molalar veriyorum bloğuma.. 
Maalesef bitmeyen ardarda çok üzücü şeyler yaşadık millet olarak.. Tabi insanın içinden, yazmak da gelmiyor, paylaşım yapmak da, çoğunlukla.Hayata küsüp oturmak da olmuyor, sessizce durup izlemek de..Bazen artık insanların daha az güldüklerini düşünüyorum, mutsuz, sevimsiz ve tedirgin ifadelerle dolaşıyoruz etrafta.. Bugün asıl bahsetmek istediğim ise;  

Bazen de keyifli güzel şeyler oluyor hayatta.
3 Aralık günü sevgili Ayşegül'ün daveti ile Çınar'la katıldığımız  Toyzz Shop etkinliği de bunlardan birisiydi mesela. Çocuklar mutlu, anne babalar mutluydu. 

Türkiye'nin ilk oyuncak outleti,  Toyzz Shop,  Ankara Forum Outlet alışveriş merkezinde, Ankara'lı blogger ve çocukları ile eğlenceli bir açılış yaptı. Açılışta bizler için lezzetli ikramlar hazırlanmış.Tabi birde en çok da kız çocuklarının sevdiği karakter Hello Kity bizlerle oldu.

Kaliteli oyuncağı uygun fiyatla alabileceğimiz Toyzz Shop'un bu mağazasındaki sloganı ise "Çoook oyuncak az para" . Çeşit çeşit oyuncak var bu büyük mağaza da. Çocuklar nereye bakacağını, hangi oyuncağı alacağını şaşırdılar. 
Oyuncak alırken, Ankara Forum Outlet, Toyzz Shop mağazasını ziyaret etmeyi unutmayınız..Burada aradığınız her türlü oyuncağı, az para vererek alabilirsiniz.

Mutlu olmak bu kadar kolay aslında...

@sibeldaban

Sevgiler

3 yorum:

 1. Aklımda olsun Sibelcim.
  Ve umut, herdaim umut...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kesinlikle İlknur, umut etmekten vazgeçmemeliyiz...

   Sil
 2. Easy "water hack" burns 2 lbs OVERNIGHT

  More than 160,000 men and women are using a simple and SECRET "water hack" to drop 2 lbs each and every night as they sleep.

  It's painless and works every time.

  Here are the easy steps for this hack:

  1) Hold a glass and fill it half glass

  2) Proceed to do this proven HACK

  so you'll be 2 lbs thinner when you wake up!

  YanıtlaSil